728 x 90

Zanim zacznie się show

Zanim zacznie się show

Nadchodząca sesja Rady będzie zapewne areną widowiska PRopagandowego pod hasłem „oj jak bardzo mi przykro, jak bardzo was wszystkich przepraszam”. O ile zdeklarowani zwolennicy prezydencji ów show kupią my przypominamy, że:
1. Pieniądze za audyty kasował URZĄD MIASTA ZARZĄDZANY PRZEZ BEATĘ KLIMEK
2. Nieudacznicy, którzy nie poradzili sobie z tabelkami to pracownicy zatrudnieni przez URZĄD MIASTA ZARZĄDZANY PRZEZ BEATĘ KLIMEK
3. Wiceprezydent Jakub Szczurek, który odpowiedział głową za owo nieudacznictwo został tym kim był dzięki BEACIE KLIMEK
4. Każda pozyskana złotówka, każdy wdrażany projekt ma zawsze twarz BEATY KLIMEK, jakie są powody, dla których ta widowiskowa porażka ma akurat zostać sierotą po tym jednym z prezydenckich wybrańców?

To tylko kilka wniosków z zamieszania, które zapewne za chwilę będzie przedstawiane jako wielkie zwycięstwo, bo „przecież przeprosiła”.
Przypomnijmy zatem, że kilkuset mieszkańców miasta zapłaciło całkiem konkretne pieniądze za audyt, który miał dowieść że ich domy nadają się do instalacji fotowoltaicznych, URZĄD MIASTA ZARZĄDZANY PRZEZ BEATĘ KLIMEK pieniądze skasował, po czym sprawę koncertowo spaprał. Nie bardzo ma teraz pomysł (ale sensacja) na to jak te pieniądze zawiedzionym mieszkańcom zwrócić.
I tak oto miastu umknęła kolejna cywilizacyjna szansa. Nie stać nas na kolejną taką kadencję. I tyle.