728 x 90

Popsuł się wiceprezydent

Popsuł się wiceprezydent

Borowczak, Klósak, Szczurek, Waliszewska, Kupijaj, Grześkowiak. Oto imponująca lista tych, którzy w czasie obecnych rządów spadli z koalicyjnego rowerka.
Zaraz z firmamentu spadnie kolejna gwiazda, uuu będzie bolało.
Oto prokuratura w Jarocinie zupełnie niewrażliwą będąc na uroki Przyjaznego Miasta i Powiatu postawiła sążnistą garść zarzutów Kostce Mikołajowi, wiceprezydentowi od spraw śmieci, ciepła, zieleni i porządku w mieście. Ogółem od gospodarki komunalnej.
Można by na zarzuty machnąć ręką, wszak powiedzieć że prokuratura to polityka to nic nie powiedzieć, ale…
Wszystkie liczne, podkreślmy, zarzuty dotyczą różnych działań wiceprezydenta w jarocińskiej gospodarce komunalnej. Czy zatem wszyscy, którzy będą zasiadać do negocjacji z takim obecnie kłopotliwym partnerem jak Mikołaj Kostka nie będą odczuwać czegoś na kształt dyskomfortu?
Co będą czuli pracownicy spółek komunalnych nie raz i nie dwa razy rozliczani z najdrobniejszych przewin? Co wreszcie będą czuli mieszkańcy wiedzący o prokuratorskich wątpliwościach trapiących zastępcę prezydent Klimek?
Co wreszcie czuje sama Prezydent? Czy zastępca Kostka informował ją przed zatrudnieniem o tym, że za czas jakiś może publikować wielostronicowe oświadczenia w swej obronie?
Z wielu źródeł docierają informacje, że w tej nieciekawej intelektualnie ekipie akurat Kostka wyróżnia się pokorą i chęcią do pracy. Ponoć nie unika tez trudnych tematów. Z tym większym żalem przyjść nam musi pytanie czy nie zamierza się podać do dymisji.
Więcej na ten temat na OK24.TV